Musų klientams – maksimalios nuolaidos

Dažnai klientai klausia, kodėl pas mus taip pigu? Galime atskleisti jums savo mažų kainų paslaptį. Mes gaminame ir montuojame patys, todėl galime pasiūlyti gerokai pigesnę kainą nei kitos langų dekoravimo įmonės. Mums nereikia išlaikyti administravimo aparato, todėl už sutaupytas lėšas galime džiuginti savo klientus, pritaikydami dideles nuolaidas.

Dažnai įmonės taupo kokybiškų medžiagų sąskaita. Jos užsisako pigias, nekokybiškas žaliavas, todėl savo klientams gali pasiūlyti gražiai atrodančių produktų, tačiau jokiu būdu negali garantuoti ilgo tarnavimo laiko. Mūsų meistriškumo įrodymas yra kokybės sertifikatai ir patenkintų klientų rekomendacijos.

Susiekite su mumis jau dabar ir netrukus tuo patys įsitikinsite.
Pateiksime keletą mūsų specialistų patarimų į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis roletus ar kitus lango “apdarus”:

  • Įsitikinkite audinio kokybe. Nekokybiškas audinys labai greitai išbluks. Tuo tarpu kokybiškas audinys ilgai džiugins akį ryškiomis spalvomis. Dažnai manoma, kad kokybiškas audinys turi kuo storesnis. Tačiau turime pažymėti, kad keičiantis technologijoms audiniai plonėja, o jų funkcionalumas gerėja. Mūsų asortimente rasite roletų, kurie labai ploni, tačiau maksimaliai atspindi saulės šviesą.
  • Patikrinkite ar mechanizmai pagaminti iš kokybiško ir tvirto metalo. Pigaus ir nekokybiško metalo konstrukcijos greitai sulūžta, todėl kartais gaminį reikia tiesiog išmesti. Jei mechanizmas kokybiškas, atsibodusius audinius galėsite pakeisti, o mechanizmas galės likti tas pats.