APIE MUS

  • Simena

„Simena“ – jau daugelį metų besispecializuojanti žaliuzių gamybos ir pardavimų įmonė Lietuvoje. Mūsų išskirtinumas – aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė, todėl stengiamės būti moderni ir novatoriška įmonė, apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo priemonių gamybos srityje. Todėl vienas pagrindinių mūsų įmonės tikslų – būti profesionaliausia ir dinamiškiausia langų dekoravimo įmonė visoje Lietuvoje.

  • Profesionali komanda

Įmonė „Simena“ – tai patirties turinti, profesionali ir atsakinga komanda, kuri nuolat modernizuoja ir plečia savo gamybinę bazę bei naudoja tik pažangiausias technologijas. Todėl įmonėje yra įgyvendinami unikalūs sprendimai ir teikiamos langų dekoro bei apsaugos nuo saulės priemonės: roletai, romanetės, žaliuzės, tinkleliai nuo vabzdžių.

  • Kokybiškos medžiagos

Gamyboje naudojame tik kokybiškas patikimų tiekėjų medžiagas, komponentus ir pažangiausias technologijas, todėl galime užtikrinti dėl šių paslaugų aukščiausios kokybės. Be to, stengdamiesi niekuomet neatsilikti nuo rinkoje vyraujančių naujausių dizaino ir interjero tendencijų bei atsižvelgdami į savo klientų poreikius ir lūkesčius nuolat tobuliname teikiamų paslaugų ir produktų kokybę, atnaujiname visų roletų audinių kolekcijas bei katalogus, išlaikydami optimalų kainos ir kokybės santykį. Įmonės „Simena” kolektyvas, suburtas iš profesionalių ir savo sritį išmanančių specialistų, todėl kiekvieną savo klientą užtikrina dėl kokybiškos, profesionalios ir operatyvios konsultacijos.

KOMENTARAI